Електронна книга скарг України

lorem

На «Новій Пошті» підмінили надісланий товар

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віктор, він переконує, що на «Новій Пошті» шахрай підмінив його товар.   ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Будьте уважні, бо компанія «Нова Пошта» співпрацює з шахраями....
Фото: www.nakhodka-betta.ru

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віктор, він переконує, що на «Новій Пошті» шахрай підмінив його товар.  

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Будьте уважні, бо компанія «Нова Пошта» співпрацює з шахраями. Роблю такий висновок, виходячи з моєї ситуації.

Я відправив товар накладним платежем до Южного, товар прибув на місце 3-го числа. До 9-го числа включно я кожного дня перевіряв інфо по накладній в інтернеті, де писалося, що товар за адресою Ви можете отримати і т. д., але отримувач не приходив. Я написав отримувачу, але глухо.

9-го числа я відкликав товар, адже ніхто не приходив його забрати. Тут у відділенні я забрав повернутий товар, не перевіривши його, бо я був упевнений, що межі «Нової Пошти» він не покидав. Але, як виявилося, вже 5-го числа товар оглядав отримувач, відмовився від нього і підмінив телефон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ремонт ноутбуків не відповідає на дзвінки»

На скаргу до «Нової Пошти» я отримав відповідь, що служба безпеки ніяких протиправних дій з боку працівників НП чи третьої сторони не виявила, а на запит, чому в системі не з’явилась інформація про відмову (відсутність якої і стала причиною того, що я не перевірив вантаж при отримуванні), мені відповіли, що, ну, вибачте, всяке буває.

Отож:

  1. Товар підмінили, хоча співробітник має стояти збоку і дивитись, щоби такого не сталось.
  2. У системі не з’явилась інформація про те, що від товару відмовились.
  3. Коли я телефонував на call-центр НП, мені не повідомили, що була відмова.
  4. Мою скаргу розглядали 8 робочих днів.

Тут забагато дуже вигідних для шахрая збігів.

Будьте обережні”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!