На неосвітленому пішохідному переході гинуть люди

До “Електронної книги скарг України” написала Тетяна, яка розповідає про неосвітлений перехід без світлофора, на якому вже загинуло багато людей. Автодор на проблему не реагує. Ось її лист: Контакти...
Peshehodnyj perehod-noch'-nano-tehnologija-zebra
Фото: photos.scripting.com

До “Електронної книги скарг України” написала Тетяна, яка розповідає про неосвітлений перехід без світлофора, на якому вже загинуло багато людей. Автодор на проблему не реагує.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я проживаю в м. Києві на вул. Богатирській (зупинка Сади). Поряд з цією зупинкою знаходиться нерегульований пішохідний перехід. Саме там регулярно і методично люди потрапляють під колеса. Ми скаржимось кому тільки можливо так само регулярно і методично. Нам навіть обіцяли світлофор, але після десяти трупів, “норму” вже давно перевиконали, але світлофора й досі нема.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка виплачуватиме кредит, який на її ім’я взяли невідомі

Та виявляється, що може бути й гірше. Вже більше місяця на вулиці Богатирській зникло освітлення. Я особисто зверталась в усі інстанції і вияснила, що освітлення відключив Автодор (тел. 044-249-86-98, Олександр) за неуплату. Зверталась я і в поліцію, вони зобо’вязані забезпечувати безпеку на дорозі (у нас на днях зупинку разом з людиною зніс лексус), вони “приймають заявки” і все. Я розумію, що це досить буденний сюжет, але дуже прошу допомогти.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!