Електронна книга скарг України

lorem

На Кіровоградщині селяни потерпають від промислового монстра. Немає чим дихати

До “Електронної книги скарги України” написали наші читачі із села Нова Прага, які переконують, що через постійно працюючий завод в їхньому селі, стало неможливо дихати.  ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА: “Доброго...

До “Електронної книги скарги України” написали наші читачі із села Нова Прага, які переконують, що через постійно працюючий завод в їхньому селі, стало неможливо дихати. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Доброго дня! Дуже вас прошу про допомогу.
В нашому селищі Нова Прага на Кіровоградщині розташована олійниця по вул. Пушкіна 2. На території цього заводу розташовані дві великі труби з яких цілодобово йде дим, це дуже їдкий сморід. Ні в ранці, а ні в вечері не можна відкрити хатину на провітрювання. В нас маленькі діти, похилі люди, хворі, а цей сморід заважає жити. Не можна навіть попрану білизну сушити, вся копіть осідає на білизну, в хатах постійно смердить цим димом.

Директор цього заводу ще й поширює територію, він мабуть нас геть звідси хоче вижити. В деяких людей проблеми з диханням, треба свіже повітря, але ж це не можливо…

А голова сільської ради Горбенко Ольга Григорівна не приймає ніяких мір, вона взагалі нічого не робить для нашого селища, щоб хоч якось покращити умови проживання.

Дуже вас прошу від усіх мешканців, де поряд розташована олійниця, прийняти міри.
Хоча б заради наших дітей. З повагою, мешканці селища!”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК