fbpx
pasport-tur-viza-otdyh-vakacie-visa-travel-podoroz

На Франківщині банк користується монополією і нав’язує купівлю страхових для бажаючих отримати польську візу

А що тут поробиш, один же банк - не подобаєтсья? Їдьте в інше місто, виходить.

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олег, який скаржиться на те, що необхідно платити сервісний збір для реєстрації на подачу документів лише в одному Ідеа Банку або Кредобанку. Усі, хто хоче зробити польську візу – мають заплатити внесок за страховку, яка дорожча, ніж в інших банках. А в його місті, Долина, є тільки один – Ідеа Банк – вибору, немає. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Мій товариш оплачував сервісний збір на польську робочу візу в м.Долина Івано-Франківської області Вартість сервісного збору становила (530грн приблизно 2-3 тижні назад) та документи не подава написав на повернення коштів і сьогодні 21.02.2018 знову пішов оплачувати сервісний збір вже 495грн.

Суть в тому, що в обох випадках банк навязував придбати в них страхівку для виїзду закордон на 10 днів за 135грн,якщо ти нехочеш купляти страхівку то повинен писати заяву на імя директора(якого чекав 40хв) про відмову від даної послуги.

Тобто, ти повинен ще потратити час на відмову від послуги яка тобі і небула потрібна.А першого разу,він прийшов у понеділок так вони заявили:сьогодні оплата тільки разом з покупкою страхівки бо зранку так занесли інформацію в компютер,приходьте завтра МОЖЛИВО завтра можна буде оплатити тільки сам сервісний збір(теж при умові заяви на відмову від страхівки) А інший товариш сьогодні оплачував той же збір у м.Городенка Івано-Франківської області,так тут заявили що оплата сервісного збору без страхівки неможлива!І він подарував банку Ідеа 135грн!

Того року коли я оплачував сервісний збір придбав в Ідеа банку страхівку на 10 днів так як вона гарантувала повернення частини затрат на візу, у разі відмови видачі візи,і запевнили мене що цю страхівку приймають при подачі документів у візовому центрі.Та у візовому центрі сказали що дана страхівка непідходить бо робоча віза видається на 180 днів то і страхівка повинна бути мінімум на 180 днів, в результаті я мусів оформити нову страхівку. І теж викинув близько 160грн на вітер. Тобто страхівки які зобовязує купувати банк це непотріб за який заставляють платити тисячі заробітчан!

Я подзвонив на гарячу лінію Ідеа банку,і оператор не зовсім впевнено пояснила що є відділення в яких неможна олатити сервісний збір без страхівки і є відділення в яких можна написати заяву і відмовитись від страхівки.іншого пояснення чому так ненадала. Це здирництво,навязування непотрібних послуг-витрат, трата часу громадян,і порушення прав!”, – написав він.

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК