На дітей постраждалих від ЧАЕС не має грошей

“Я жителька Луцька, знаходжусь через хворобу на групі інвалідності. Маю 2 доньки-8 і 15 років, які є постраждалими від аварії на ЧАЄС. Дуже прошу у вас допомоги для оздоровлення...

“Я жителька Луцька, знаходжусь через хворобу на групі інвалідності. Маю 2 доньки-8 і 15 років, які є постраждалими від аварії на ЧАЄС. Дуже прошу у вас допомоги для оздоровлення дітей у літньому таборі. Зараз держава відмовилась від цієї категорії дітей, а коштів придбати путівку в мене немає. Документи надам при запиті невідкладно. Дуже хвилююся, що сама не знайду спосіб вирішити дану проблему.” – написала наша читачка.

Документи, що підтверджують слова Наталії:

posvidchennia“Вже два роки я звертаюся у різні заклади, але щоразу це закінчується нічим. Це і служби соціального захисту, і Луцька міська рада, і чорнобильські відділи, а також писала листи до різних депутатів. Відповіді приходять ні про що, або ще гірше пересилають мої листи у місцеві органи влади, де відкрито насміхаються з моїх звернень. Я не маю можливості на пенсійні гроші оздоровити дітей у санаторії чи літньому таборі. Дуже мрію про те,що зможу отримати путівки  в табір у Карпатах чи біля моря.” – додала Наталія.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!