Електронна книга скарг України

lorem

МВС не виплатило грошову компенсацію за звільнення

До “Електронної книги скарг України” написав читач Дмитро, який стверджує, що йому не виплатили грошову компенсацію, яку він мав би отримати ще у листопаді 2015, звільняючись з роботи у...
Фото: focus.ua

До “Електронної книги скарг України” написав читач Дмитро, який стверджує, що йому не виплатили грошову компенсацію, яку він мав би отримати ще у листопаді 2015, звільняючись з роботи у МВС.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“В органах внутренних дел, я прослужил с декабря 2000 года. В ноябре 2015 года написал рапорт на сокращение с должности старшего оперуполномоченного Жовтневого РО Днепропетровского ГУ. С 11 ноября 2015 года и до настоящего времени мне не выплачена денежная компенсация по сокращению из органов внутренних дел Днепропетровского ГУ. На мои обращения в бухгалтерию Днепропетровского ГУ, а также в бухгалтерию УМВД в Днепропетровской области до настоящего времени я не получил вразумительного ответа по поводу сроков погашения задолженности.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд не перераховує термін ув’язнення

У меня есть обязательные выплаты в банке по кредиту, оплата коммунальных платежей, да и в конце концов, это прямое нарушение моих прав. Насколько мне известно эти деньги я должен был получить в момент получения трудовой книжки и военного билета, но повторюсь до настоящего времени 06.01.2016 года, никаких вразумительных ответов кроме отписок я не получил.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК