fbpx

Молода мати із Нікополя вимушена жити в холодній квартирі через міфічний борг

"...11 тисяч гривень штрафу...за пломбу, якої не було!"

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Юлія, вона стверджує, що живе з маленькою донькою в холодній квартирі. І все через міфічний борг.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Мене звати Юлія Мурашевська. Я пишу сюди, тому що вже не знаю до кого звернутися. Я з міста Нікополь, Дніпропетровської області. Мене з маленькою дитиною наш нікопольський “горгаз” відрізали від газу – тепер в нас немає ні гарячої води, ні змоги приготувати їжу. А найголовніше – це відсутність опалення.

За кожен кубометр газу я заплатила. “Горгаз” в  свою чергу займається здирництвом, окрім цього, підробляє акти, підписи користувачів.

Мене повідомили, що газу не буде доти, доки я не сплачу 11 тисяч гривень штрафу…за пломбу якої не було! Для мене ця сума захмарна. Я стільки за рік заробляю! В мене нема батьків чи когось, хто б допоміг.

Я у відчаї, ми з донькою проводимо зиму в холодній квартирі, а все через ненажерливість керівників газової компанії.  У моєї доньки хронічні респіраторні захворювання, ми навіть до дитсадка через вже це не ходимо вже більше року. Я не знаю як перебути цю зиму. Благаю , допоможіть!”, – написала наша читачка Юлія.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК