Міліція покриває грабіжників

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її матір пограбулвали, а міліція на це ніяк не реагує. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Добрий день....
milicia-police-oxrana-zakon
Фото: kherson-news.net

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її матір пограбулвали, а міліція на це ніяк не реагує.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день. Хочу звернутися до Вас за допомогою та притягнути до відповідальності злочинців, які грабують квартири у м. Перещепині, Новомосковського р-н, Дніпропетровської обл., та міську міліцію, яка не реєструє заяви та покриває цих злочинців.

Злодії, імена якиї усім відомі, пограбували житло, де проживає моя мати. Сусіди-свідки бачили, як вони перевозили вкрадені речі та свідчили працівникам міліції, але міліція закрила цю справу, навіть не розпочавши пошук.

Навіщо взагалі потрібна міліція така і де боротьба з корупцією?! Я не розумію, куди ще можна звернутися, щоб ці злодії сиділи за гратами та не грабували жильців. Чи у нас є у законодавстві право грабувати та не відповідати за вчинені злочини???”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!