Електронна книга скарг України

lorem

Міліція не може впоратись із нахабними сусідами

До “Електронної книги скарг України” написав ситач Анатолій. Чоловік скаржиться на сусідів, які постійно ображають його, та поводять себе відверто нахабно. Тим часом міліція, за словами чоловіка, допомогати йому...
Фото: supervoojko.io.ua

До “Електронної книги скарг України” написав ситач Анатолій. Чоловік скаржиться на сусідів, які постійно ображають його, та поводять себе відверто нахабно. Тим часом міліція, за словами чоловіка, допомогати йому нічим не збирається.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“На мої неодноразові заяви до міліції щодо моїх сусідів, які постійно мене ображають, погрожують ,кидаються в бійку, міліція дає одну відповід:”Немає складу злочину”. В міліції працюють племінники та син сусідів. Деякі заяви взагалі пропадають.

Останнє моє звернення було 21 листопада 2015 року, прийшов черговий міліції, написав заяву, що я пояснив: “Я вийшов з двору, а на мене став кидатися їхній собака, вийшли сусіди, на мої зауваження стали ображати та нецензурно висловлюватись в мій бік.” Це вже десяте чи одинадцяте моє звернення до міліції.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!