fbpx

Міліція не карає Інтернет-шахраїв

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Андрій, він переконує, що кількаразово ставав жертвою Інтернет-шахрайства, а міліція бездіяла. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Доброго вечора. Класика Інернет-шахрайства. На сайті OLX...
internet-dengi-online-myska-komp
Фото: preview.36kr.com

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Андрій, він переконує, що кількаразово ставав жертвою Інтернет-шахрайства, а міліція бездіяла.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів

“Доброго вечора. Класика Інернет-шахрайства. На сайті OLX знайшов собі цікавий товар (колонки Естонія 30АС-003) 5.05.2015 р.. Зв’язався з покупцем, поспілкуалися, перерахував кошти через Приват 24. І тиша.

Мій мобільний заніс в чорний список свого мобільного. В банку ця особа зареєстрована, є паспортні дані і його ж мобільний номер. Після перерахунку коштів перестав відповідати.

Того ж вечора написав заяву в міліцію м. Бориспіль. З ПриватБанку через 2 тижні перетелефонувала співробітниця і розповіла про відкриття справи. З міліції через місяць прийшов лист, що вони перевіряють заяву і надіслали запит в банк. І вже як 6 міс. тиша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «”Чернігівгаз” підробляє судові документи»

Через місяць попався другий раз на шахрая з Черкас. Раз зателефонували з міліції, уточнили звідки покупець. І все на цьому.

З браком часом все ніяк не попаду до люої міліції.

П.С. Коли оформлював другу заяву, намагалися викрасти біля відділення мій велосипед. Ціпок витримав. Пошкодили трохи велосипед і вирвали огорожу з фундаменту. Представник міліції: «Буває)))»

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК