fbpx

Метрополітен незаконно лишив пільг військовослужбовців

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який представився військовослжубовцем ЗСУ. Він переконує, що працівники метрополітену на свій розсуд трактують Закон України і наживаються на військовослужбовцях. ОСЬ ЙОГО...
ato-ukraina-vijska-liudy-armija
Фото: live.ck.ua

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який представився військовослжубовцем ЗСУ. Він переконує, що працівники метрополітену на свій розсуд трактують Закон України і наживаються на військовослужбовцях.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Доброго дня! Я являюсь військовослужбовцем ЗСУ, і з 4.06..15 в метрополітені зіштвхнувся з проблемою пільгового проходу на пунктах пропуску!

І зіштовхнувся незаконно! Тому що згідно Закону України від 28.12.2014 №76-VIII, а також рішення Київської міської ради від 28.05.2015 №567/1431 інформації про позбавлення військовослужбовців ЗСУ пільг немає(працівники міліції,податкової міліції і СБУ в переліку є, а військовослужбовців ЗСУ- немає), тобто це незаконне позбавлення права яке надане ст.14 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” – безкоштовний проїзд в громадському транспорті крім маршрутних таксі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Замість ротації вояків направили в Мар’їнку

Працівники метрополітену опираються ще на постанову Кабінету Міністрів 2003 року (так дійсно в 2003 році ОФІЦЕРІВ, а не військовослужбовців, позбавили права на безкоштовний проїзд, але їм компенсують в зарплаті ціни на проїзд.)

Але постанова тільки про офіцерів і змін в 2015 році до неї не було!

Якщо опрацювати все то можна прийти до висновку, що працівники метрополітену незаконно примушують платити за проїзд. В наземному транспорті проблем немає,то як можливо таке, що Київпастранс трактує закони вірно, а метрополітен хоче збагатитись на військовослужбовцях?

Я і мої колеги дуже надіються на Вашу допомогу,адже не можна залишати в тіні проблему захисту військовослужбовціів!”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК