fbpx

Мера-героя відправили у відставку попередники

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лілія, котра переконує, що мерові, який перетворив місто із сміттєзвалища на придатну для життя та відпочинку територію, почали вставляти палки в...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лілія, котра переконує, що мерові, який перетворив місто із сміттєзвалища на придатну для життя та відпочинку територію, почали вставляти палки в колеса. У цьому жінка звинувачує його попередників, які тримаються за владу.

Ось її лист:

“З криком по допомогу звертається до Вас, більшість громади невеликого шахтарського міста Родинське Донецької області. Ми щиро підтримуємо ініційовані урядом зміни й поки що віримо в те, що ми побудуємо нову європейську державу – Україну, якщо переможемо корупцію на місцях! Отож просимо Вас: «Врятуйте нас, наших дітей, наше місто! Захистіть наше майбутнє!» 10 березня цього року на очах у всього міста відбулося незаконне захоплення місцевої влади Молодіжною партією, головою та організатором якої є Андрійченко Сергій Сергійович. Мешканці налякані цією ситуацією: міліція, прокуратура, СБУ – бездіють (люди говорять – їх куплено), деяких з громадян підкуплено, інших залякано. А ми хочемо жити достойно: без наркотиків і бруду. Протягом тридцяти років життя у місті тільки жевріло: дороги розбиті, дахи і будинки не ремонтувались, місто прибиралося лише раз на рік (і то за допомогою шахт), сміття вивозилося рідко, утворюючи сталі сміттєзвалища.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор навчального закладу на Вінничині культивує корупцію та принижує працівників

Крім того, це неестетично й смердить, а ще й смертельно небезпечно для всіх мешканців міста, особливо для дітей. Усі негаразди міська влада пояснювала кризою, браком коштів та тим, що Київ забирає левову частку прибутків. Але ми ж не сліпі й бачили, як розкрадалися кошти. На жаль нічого не можна було вдіяти, бо корупція в нас нагадує відомий італійський фільм «Спрут». Але усе різко змінилося у травні 2014, коли на виборах переміг Сергій Володимирович Федоров. Місто ожило и люди побачили, що можна жити по-іншому: знайшлися кошти на ремонт доріг, поступово у найбільш кризових будинках замінено крівлю, спилюються верхівки старих дерев, систематично вивозиться сміття, а смітники обладнано, ще й поставлено контейнери для пластикових пляшок, приведено в порядок центр міста (побудовано дитячий майданчик, замість фонтану, який ще з радянських часів не працював, розбито цікаву композицію з дерев кущиків і квітів, поставлено красиві дерев’яні лавки), у місті ночами тепер усюди горять ліхтарі, встановлено навіть герб міста.

Отже, за якихось півтора року зроблено було стільки, що не робилося кілька десятків років. Сергій Володимирович – людина рідкісної вдачі, саме таким має бути сучасний керівник міста: інтелігентний, спокійний врівноважений, розсудливий. Коли¸ до нього звертаєшся про допомогу, завжди вислухає й чим може допомагає, якщо це, звичайно, в його силі або дасть пораду куди звернутися і як ще вирішити ситуацію. Але останні вибори в жовтні 2015 року показали, що ті, хто був раніше, здаватися не збираються, деякі з них переметнулися з регіоналів у Блок Петра Порошенка і, окрилені, почали втикати палки в колеса. Той раз ми відстояли нашого улюбленця-мера, який, на свою біду, пов’язав свою передвиборчу кампанію з Молодіжною партією. Тепер йде судова тяганина, однобоко висвітлюються засідання місцевим каналом, який у змові з тими, хто всім цим керує. Сподіваємося, що хтось нас почує!”

Контакти для журналістів:

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК