fbpx
волонтер-гроші-фонд-взятка-хабар

Махінації ломбардів і крадіжки в Дрогобицькому районі, Львівської області

П’ятдесят тисяч на вітер

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Сергій, він стверджує, що не може з допомогою поліції повернути виркадені в нього інструменти на суму 50 000 грн. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня! Я мешкаю в с. Модричі, Дрогобицького району, Львівської області. 26 листопада 2017 року в мене було викрадено електронні інструменти на суму 50 000 грн.

Написав заяву в поліцію. За тиждень після цього самотужки знайшов один з інструментів на сайті “ОЛХ”. Вирішив домовитися про зустріч з продавцем. Таким чином, дізнався, що інструмент продає ломбард. Але речовий доказ вилучити не вдалося. Натомість ломбард дав реквізити жінки, яка здала їх (інструменти) 26 листопада, а через чотири дні один з них забрала.

Поспілкуватися із підозрюваною мені так і не вдалося. Працівники поліції не надали такої можливості. Лише в усній формі повідомили, що жінка не причетна до злочину – її перехожий попросив здати в ломбард інструмент і вона погодилася. Факт, що забирала 30 листопада один з інструментів назад вона заперечує. Є підозра, що ця жінка якось пов*зана з грабіжниками і просто “покриває” їх.

Поліція її відпустила. Ми знову не маємо ніяких зачіпок для кримінального розслідування. Пізніше я дізнався, що чоловік з яким живе підозрювана – один із крадіїв.

Поліція, знову ж таки, ніяк не реагує на вищезазначений факт. Інструмент, в якості речового доказу і досі не вилучили з ломбарду. Єдиний спосіб його забрати – це банально викупити назад. Натомість поліція так і не подала запит в усі ломбарди по 40 викрадених пунктах. Надали справу працівнику карного розшуку, який стверджує, що він некомпетентний в данній ситуації. Звернувшись в прокуратуру, прокурор написав усну “догану” начальнику поліції. І відповів, що більш він нічого зробити не може. Допоможіть у вирішенні ціїє проблеми”, – написав наш читач Сергій.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК