fbpx

Матерям-одиначкам після перерахунку виплат залишили 1100 грн. Як вижити?

Схоже, в міністерстві думають, що потрібно йти працювати, а дітей залишатися на долю...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Галина, яка скаржиться на соціальну несправедливість, після перерахунку ТОП чиновниками нарахувань для матерів одиначок. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Нещодавно по депутатській роботі я ходила до сироти, матері-одиначки, у якої є хлопчик віком до 1 року. Іванко. Коли я спитала, чому у неї нема, що їсти, то почула у відповідь, що їй держава на ці півроку нарахувала аж 1100 грн допомоги на дитину. І ось, мені ніхто не може розсказати про ці гроші? Чи не гроші, а сльози, які отримує сирота з дитбудинку.

Соціальна служба, куди я, як депутат осередку №1 звернулась, мені сказали, що минулі півроку вона отримувала 3700. Тепер, після перерахування – 1100.

Цифри не точні, бо я дуже зла. І ось я дуже хочу, щоб Рева мені розсказав, як жінці з дитиною грудничком жити взимку в селі. За що купувати дитині памперси і повноцінне харчування. І чому у нас в державі не встановлений обов’язковий мінімум, як от менше меншого не повинно бути меншим мінімальної з/пл, сирота з дитбудинку, мати-одиначка не повинна отримувати. Розумієте?

Є найбільші виплати і повинні бути найменші виплати. Не для всіх .А для найбільш незахищених людей. Мати не п’є, не вживає наркотиків, не бомжує. І отримує 1100…Я можу взяти довідку в с/раді з ПІП оцієї сироти і тут вам її опублікувати… Але як так виходить, що жінка з дитинкою просто вмирає з голоду, бо такий закон…”, – написала вона.

 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК