fbpx

Матері дитини-інваліда не видають препарати за рецептом

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що аптека не видає їй препарати, необхідні дитині-інваліду.   ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Здравствуйте! Помогите, пожалуйста, по поводу отказа в...
licar-doctor-zdorovia-halth-bolezn-vrach-pacient-bolnica-likar-doktor
Фото: www.adarain.com

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що аптека не видає їй препарати, необхідні дитині-інваліду.

 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Здравствуйте! Помогите, пожалуйста, по поводу отказа в выдаче препаратов по бесплатным рецептам моему ребенку инвалиду-детства в аптеке г. Рубежное, Луганской области.

Я воспитываю дочь Белоиваненко Анну Витальевну, 2005 г.р., инвалида детства с диагнозом Муковисцедоз. Пройдя очередное обследование в октябре 2015г в областной больнице, мы получили рекомендацию в приеме препаратов Креон-25000 и Урсофальк. Однако получили в центральной аптеке нашего города отказ на получение данных препаратов: про Урсофальк сказали забыть и не стали регистрировать рецепт, а на Креон-25000 регистрация была, при этом рецепты за октябрь и ноябрь 2015 года нас попросили оставить в аптеке, не выдав Креон.

Рецепты до сегодняшнего дня в аптеке, Креона нам не дают”.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК