Marlboro і Dunhill програли суд про «знеособлення» пачкок сигарет

  Європейський суд у Люксембурзі підтвердив обов’язок тютюнових компаній продавати сигарети в стандартизованих упаковках з попереджуючими про шкоду куріння зображеннями. Про це повідомляє Reuters. Це значить, що виробники не...

 

Європейський суд у Люксембурзі підтвердив обов’язок тютюнових компаній продавати сигарети в стандартизованих упаковках з попереджуючими про шкоду куріння зображеннями. Про це повідомляє Reuters.

Це значить, що виробники не зможуть заохочувати курців рекламою або вкладати мільйони доларів в рекламу тютюнових виробів – усі пачки будуть, що називається “на одне лице”.

Оскаржити цю норму намагалися Philip Morris International та British American Tobacco (BAT). Також позов підтримали Japan Tobacco та Imperial Brands.

Також суд в Люксембурзі назвав правомірним заборону продажу ментолових та інших ароматизованих сигарет та жорсткість правил реклами електронних сигарет.

Як нагадує Bloomberg, раніше BAT і Philip Morris зверталися до суду Великобританії з позовом з приводу стандартної упаковки сигарет. У травні 2016 року в Британії набуває чинності закон, який зобов’язує виробників тютюнових виробів продавати їх в «знеособленій» упаковці без використання логотипів.

На думку тютюнових компаній, такі норми порушують їх права на інтелектуальну власність.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!