Магазин Zara у Львові не повернув гроші за неякісні туфлі

Знайома комусь така ситуація?
Фото: stud-times.com.ua
До “Електронної книи скарг України” написала наша читачка Ілона. Вона переконує, що магазин Zara у Львові не повертає гроші за неякісний товар.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“На днях придбала взуття, яке, звісно, повністю по фасону і розміру сподобалось, перший раз як міряла трішки жало, бо як і кожне взуття нове, думала, розійдеться. Через день оділа його і цілий день проносила, ноги на вечір дуже боліли, не бо зазвичай нове взуття, а саме в’язки, колодка. На другий день вдома вирішила в них проходити, розходити, нічого не змінилось, це, мабуть, невірне пошиття, ноги досі від нього відходять.
Вирішили повернути, оскільки неможливо в ньому ходити. Мені жаль повертати, бо модель дуже сподобалась, але як носити, коли ноги відпадають, і хочу звернути увагу — це не каблук, а просто взуття на низькому, осіннє.
В магазині сказали не повернуть, бо поношене, я пояснила, якщо б не проносила, то як би знала, що так зв’язки будуть боліти і колодка. В них має бути списання на брак, як це взуття і болить бо не просто нове взуття, толк то я знаю, що нове як болить не перший раз купляю і різного плану.
Казали, не повертають і все. Скажіть, будь ласка, з цією ситуацією можна щось зробити чи ні?”, — написала вона.
Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК