fbpx

Магазин нехтує законом прав споживачів

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, яка стверджує, що інтернет-магазин нехтує законом та не повертає гроші протягом відведенного терміну за негідний товар. “Добрий день! Я Сергієнко...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, яка стверджує, що інтернет-магазин нехтує законом та не повертає гроші протягом відведенного терміну за негідний товар.

“Добрий день! Я Сергієнко Олена Вячеславівна, моб 099-216-61-88. Купила ноутбук 01.06.16р в службі сервісу http://all-service.com.ua/. У мене є 14 днів на повернення. Але магазин нехтує законом і не повертає кошти. Ноутбук не працює, шумит жорсткий диск. Була у юристів, щоб відстояти свої права на 4500 грн за 3 засідання, а ноутбук коштував 7000 грн та обіцяють 50% на 50%! 2 заяви є у міліції та 1 скарга у службі захисту прав споживачів. Цей інтернет-магазин так поводиться з усіма клієнтами, треба з ними щось робити. Багато негативних відгуків, про те, як вони кидають покупців, всіх без винятку! З повагою, Елена”

Контакт для журналістів: 

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК