fbpx

Людей труять димом від згорання сміття

До “Електронної книги скарг України” написав читач Роман. Він запевняє, що неподалік від його будинку несанкціоновано спалюють сміття, дим від якого труїть жителів будинків поблизу. Ось його лист: Контакти...
Фото: www.kiev.pravda.com.ua

До “Електронної книги скарг України” написав читач Роман. Він запевняє, що неподалік від його будинку несанкціоновано спалюють сміття, дим від якого труїть жителів будинків поблизу.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Повідомляю Вас , що мене і мою родину , а також значну частину моїх сусідів труять димом від згорання сміття несанкціонованого сміттєзвалища , що знаходиться в місті Кобеляки по вулиці Червоноармійській (біля ПП «Цегельник») та організованого Кобеляцькою міською радою . Моя та оселі сусідів знаходяться зовсім поруч зі смітником .

Постановою Кобеляцького районного суду Полтавської області від 26.11.2013 року було скасовано рішення Кобеляцької міської ради про виділення земельної ділянки за вищевказаною адресою про облаштування тимчавового сміттєзвалища . На жаль, і сьогодні ніхто не переймається безпекою проживання мешканців біля цього звалища , а навпаки влада і надалі нехтує забороною розміщення відходів і щодня звозить сюди сміття з усього міста . Надаю Вам посилання на публікацію місцевих ЗМІ :http://exo.in.ua/?page=new&id=31661”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК