Львівський громадський транспорт – ідеальне місце для кишенькових злодіїв

Бо стільки народу напхати в одну маршрутку - це наче червоне для бика

Про це пише “Електроннна книга скарг Львова“, читачка стверджує, що вона не задоволена логістикою маршруток, і тим, що фактично маршрутники потурають злодіям.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“У Львові в мене в маршрутці за одну зупинку вкрали з сумочки, з гаманця 2000 гривень. За одну зупинку коли давка в машрутці нереальна і деякі люди навіть зайти туди не можуть!

Настільки погано продуманий маршрут для маршруток у Львові (вам може підходити тільки 1-2 номери маршруток, щоб доїхати на роботу чи просто у місце призначення) і настільки не вистачає населенню маршруток і місць в транспорті, що водії навіть не зупиняються на зупинках.

Я такого жахливого стану з маршрутками ні в одному місті України не бачила! Кишенькові крадїї користуються цією давкою, щоб красти гроші і телефони! Бо через давку іноді не можливо дихати, що казати про те щоб сумку притискати до себе! Це часто фізично не можливо!”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
"Електронна книга скарг в Білій Церкві"Електронна книга скарг Закарпаття" (готується до запуску)
Ми в інших містах