fbpx

Львівське училище тільки-но змінило керівництво, як тут же усіх хочуть поперти з гуртожитку

Треба звільнити місце для своїх?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Надія, вона каже, що тільки-но змінилося керівництво на їній роботі – як усіх захотіли виселити з гуртожитку. Такі дії, на її думку, незаконні. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“В зв’язку зі зміною керівництва Львівського Міжрегіонального Вищого Професійного Училища Залізничного Транспорту (ЛМВПУЗТ), проводиться кампанія по виселенню працівників училища, які мають ордери і прописки з гуртожитку, а також встановлення оплати за проживання в гуртожитку учнів та запровадження штрафів за порушення учнями правил проживання. Ось, що вони написали нам:

Шановні тимчасово проживаючі мешканці, котрі не мають укладених угод на тимчасове проживання в учнівському гуртожитку!

30 серпня 2017 року Вас належним чином було повідомлено про правове врегулювання до 11 вересня н. р. питання Вашого тимчасового проживання в учнівському гуртожитку згідно наказу по училищу від 30.08.2017 №04-97.

Вами не виконуються вимоги Припису №70 від 26.09.2017р. «Про усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки» головного інспектора Залізничного РВ м. Львова ГУ ДСНС у Л/о майора служби ЦЗ п.Войтика Д.Б., споживається електроенергія і вода без належного обліку лічильниками.

З 1 вересня 2017 року відсутні кошторисні призначення загального фонду бюджету для фінансування спожитих у гуртожитку енергоносіїв і утримання всіх приміщень гуртожитку буде здійснюватися за рахунок власних надходжень училища.

Тому, з 01 вересня 2017 року бухгалтерією училища за Ваше проживання, як тимчасово проживаючого, буде здійснено розрахунок усіх пов’язаних витрат щомісяця за площу, яку Ви займаєте, з розрахунку за кожне ліжкомісце або 6 кв.м по 500,00 (п’ятсот) гривень. У випадку відсутності укладеної з Вами угоди на тимчасове проживання в учнівському гуртожитку або заборгованості станом на 02 жовтня 2017 року за надані послуги, буде подано позовну заяву до суду про виселення Вас з учнівського гуртожитку училища згідно з чинним законодавством.

Адміністрація” 

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 45%! НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК