Ломбард не повертає колишнім працівникам трудові

До “Електронної книги скраг України” написала читачка Альона, яка стверджує, що її колишній роботодавець після звільнення не віддав трудову книжку. За її словами, ломбард не вперше порушує закон, відмовляючи...
Фото: focus.ua

До “Електронної книги скраг України” написала читачка Альона, яка стверджує, що її колишній роботодавець після звільнення не віддав трудову книжку. За її словами, ломбард не вперше порушує закон, відмовляючи у видачі документу.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Сеть ломбардов Благо (Полное общество «Ломбард Донкредит общество с ограниченной ответственностью «ИНТЕР-nРИЕЛТИ» И «КОМПАНИЯ»(ОКПО 30416462), юридический адрес :01135,г. Киев, ул. Жилянская,101) после увольнения не отдает трудовые книги своим сотрудникам!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Монополія компанії з обслуговування ліфтів

Я проработала в ломбарде с мая 2015 по декабрь 2015, уволилась 3 декабря и по 13 января 2016 года мне до сих пор не отдали мою труд.книгу! Мало того, меня заставили переписать увольнение другим числом! На вопрос о возврате моей книжки, перенаправляют мой вызов другим сотрудникам, оставляя меня без ответа…

Как бороться? Ведь в этом случае закон на моей стороне, но и этого они не боятся… так же я знаю еще одного сотрудника, который раньше меня уволился и так же не получил свою книжку.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!