Лізингова компанія дурить вкладників

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Катерина, котра переконує, що її родину надурила лізингова компанія. За словами жінки, вони не єдині постраждалі від махінацій компанії і хоч увагу...
Фото: bctdatu.zp.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Катерина, котра переконує, що її родину надурила лізингова компанія. За словами жінки, вони не єдині постраждалі від махінацій компанії і хоч увагу на дії шахраїв уже звернтали, компанія продовжує працювати, видурюючи гроші вкладників.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Хочу звернути вашу увагу на лізингову компанію “Еталон”.
Про неї вже показували в двох програмах ICTV “Дістало” і НТН, програму не пам’ятаю. Але проблема залишилась. Компанія як існувала так і існує. Багато звернень до суду. Форуми просто розриваються від скарг людей. Я дуже шкодую, що ми з чоловіком так легковажно віддали гроші і навіть не почитали це раніше. Ми, напевне, не хотіли цього бачити..

Вони дезінформують вкладників, говорячи, що авансний платіж – це 10% від суми ТЗ, а потім дізнаємося, що ці гроші за їх оформлення. А авансний платіж ще 50% від суми, який вони розділили на рік. Хоч нам в очі було сказано, що півсуми ділиться на перший рік для того, щоб був менший відсоток на погашення і цей рік не рахується. А в договорі сказано, що отрутимаємо ми ТЗ за умов всіх сплат, в тому числі і авансного платежу, але до 50 днів. І за умов виконання всіх умов договору, ми навряд отримаємо своє омріяне авто. В договорі зазначено, процитую: “16.4 Після підписання Даного Договору всі попередні домовленості вважаються такими, що втратили чинність.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АЛЛО відмовляється приймати назад зламаний телефон

Мені дуже соромно, що ми, як лохи попались на це і я не хочу щоб про ще знали наші знайомі. В нас маленька дитинка, а 15000, які ми заплатили – це для нас великі гроші.
В цієї компанії навряд Є дозвіл на лізинг. І їх навіть не збентежило те, що в мого чоловіка, на якого оформлявся договір був паспорт з невклеєною фотографією в 25 років. З цієї пречини ми написали заяву щодо визнання договору недійсним, але для них це не причина і вони письмово відмовили. Допоможіть вкладникам забрати свої гроші і уникнути нових горе-вкладників, бо завтра можливо в них буде нова назва і нові лохи.”

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК