fbpx

Курсантам відмовляють у безкоштовному проїзді

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Катерина, вона переконує, що курсантам відмовляють у безкоштовному проїзді в метро. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:  “Добрий день!Звертаємося до Вас стосовно порушення...
Фото: surfingbird.ru

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Катерина, вона переконує, що курсантам відмовляють у безкоштовному проїзді в метро.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день!
Звертаємося до Вас стосовно порушення права курсантів на безкоштовний проїзд в громадському транспорті. Курсанти міста Києва впродовж років незалежності України мали право безкоштовно користуватися громадським транспортом, однак нещодавно, не вносячи зміни до чинного законодавства, місцева влада самовільно позбавила права військовослужбовців на безкоштовний проїзд натомість, згідно з офіційним роз’ясненням на сайті КП «Київський метрополітен» – прокурори, прокурори АРК Крим мають право на безкоштовний проїзд

Звертаємо Вашу увагу на те, що грошове забезпечення курсанта – майбутнього офіцера Збройних Сил України, захисника Вітчизни – скаладає від 208 до 300 грн на місяць (!), що вдвічі менше, ніж місячний проїзд у громадському транспорті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У селі Шамраївка немає води»

Щоденно сотні курсантів влаштовують флешмоб у Київському метрополітені: перестрибують через турнікети, що викликає масу обурень і конфліктів із працівниками метрополітену. Відео, змонтоване на YouTube, додаємо до листа:

Курсанти в метро

Керівництво військових інститутів неодноразово зверталося до органів влади, Міністерства оборони тощо. На жаль, скрізь ми отримали відмову. Стосовно цього питання є всі документи, звернення та відмови, що дає підстави стверджувати про неправомірність та незаконність дій по відношенню до майбутніх офіцерів. Додаємо відео-підтвердження: 

Дякуємо”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК