Електронна книга скарг України

lorem

Кропивницький залишився без сполучення з Кіровоградом

До “Електронної книги скарг України” написали мешканці Кропивницького, які скаржаться, що єдиний водій, який може їх доставити до Кіровограда сам вирішує, коли йому їхати за маршрутом, а коли робити...

До “Електронної книги скарг України” написали мешканці Кропивницького, які скаржаться, що єдиний водій, який може їх доставити до Кіровограда сам вирішує, коли йому їхати за маршрутом, а коли робити вихідний. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Який жах! Скільки це буде тривати? Не приїхати в це село, ні виїхати звідси! Автобус сполученням Кропивницький – Морквина не їздить за графіком. На всі свята і не тільки водій робить собі вихідний. На проводки у неділю та понеділок його не було. Навіть 30 квітня – вихідний (це ж навіть не 1 травня!) Люди збираються о 5 годині ранку: студенти, пенсіонери, із дітьми. А в того, виявляється, вихідний! А може у лікарню потрібно? У нас це єдине сполучення із Кіровоградом!”

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК