Електронна книга скарг України

lorem

Кредит на автомобіль зростає на очах

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що з неї здирають шалені відсотки за кредит на автомобіль. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів:   “Я думаю, що я –...
avto-mashiny-kar-yaki-zminyli-tesla-electro

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що з неї здирають шалені відсотки за кредит на автомобіль.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:  

“Я думаю, що я – не єдина в Україні, яка взяла в кредит автомобиль в кредит у «Порше Мобилити» Хотілось би знати, які контролюючі владні структури перевіряють цю організацію.

Я в 2013 році взяла кредит в сумі 86000 грн, виплатила 63000 грн (планові щомісячні внески спочатку виплат становили 1888 грн, а виросли до 7000грн на місяць). У березні місяці цього року мій залишок по кредиту склав 180000 грн.

Почала «тягатися по судах» – борг склав 216000 грн. Де справедливість в Україні? За що ми стояли на Майдані? Хто нас захистить від несправедливості та приниження?! Місто Вінниця, Тамара Петрівна Слободяник”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!