Крадій 3500 грн відомий, а міліція не діє

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Павло Петрович, він переконує, що шахрай обікрав його на 3500 грн, а міліція не займається його справою. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів: ...
plastick card-visa-maestro-money-dengi-karta-bank-kreditka-groshi

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Павло Петрович, він переконує, що шахрай обікрав його на 3500 грн, а міліція не займається його справою.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Допоможіть! Я Павло Петрович, пенсіонер, житель міста Кривий Ріг. 5 лютого 2015 року у мене шахрай Голубков Віталій Олексійович, що живе Кривому Розі на вул. Дніпропетровське шосе, 67, кв. 167 під виглядом замірника дверей від фірми Вітекс груп зняв із картки ПриватБанку на моє ім’я 3500 гривень.

Я одразу подзвонив у ПриватБанк, вони проігнорували скаргу. Сказали викликати міліцію.

Цією справою займається слідчий майор міліції Андрій Петрович Палюга, Саксаганський район.

Ось уже проходить 9-й день, а грошей мені не повернули і ніяких звернень до мене немає. Я зараз хворий, хвороба потребує лежачого режиму. Не можу додзвонитися до слідчого Палюги. Прошу, допоможіть.

З повагою,

Павло Петрович”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!