fbpx

КП Плесо саботує роботу архітекторів, які підготували зміни для Оболонського масиву

Все готово, тільки дій. Але ні, політичної волі, схоже, немає!

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Юрій, який переконує, що 2 роки боротьби, щоб все ж таки зробити свій рідний масив кращим – нічого не дали. Чиновники саботують роботу. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Мене звати Юрій Кривохатько, я – архітектор. Проживаю на Оболоні в Києві, переймаюся майбутнім свого будинку і району. Розробив ескізний проект нижньої частини Оболонської набережної через офіційний тендер на субпідряді.

Замовник – КП ПЛЕСО. З моменту розробки ескізного проекту минула купа часу (16 грудня 2016 проект було презентовано в Оболонській РДА). З того часу і по сьогодні, компанія підрядник, ТОВ ІНЖЕНЕРБУДПРОЕКТ, не виконала свою частину роботи згідно умов договору.

КП ПЛЕСО з новим керівником, Юсипенко Олегом, не має ні бажання, ні політичної волі, щоб проект було реалізовано. Станом на сьогодні вони, замовники, навмисне блокують рух проекту через власну некомпетенцію і слабку політичну волю. Є запит від населення, місцевої громади. Є Знання, вміння і досвід, щоб реалізувати цей проект. Про існування цього проекту і його проблематику знають голова району – Цибульщак Олександр, його зам Лелюк Роман, директор УЗН Оболонського району – Ковальчук Марія, керівник і всі зами КП ПЛЕСО – Юсипенко Олег (фактично якір цього проекту), Борисова Олександра, місцеві депутати: Костенко Людмила, Богатов Костянтин, керівники КП КИЇВБЛАГОУСТРІЙ (вся ієрархія від директорів районних відділів до Фіщука Андрія), КП КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ і ЖЕДи по округам (Сагайдак Людмила та начальник ЖЕД 504 – Рубленко Євген).

Є достатня підтримка збоку громади. Одим словом – ВСІ ЗА!

Але, от біда, ніхто не хоче вирішувати проблемні питання, що пов’язані із Землею, Громадськими туалетами і Парковками. Точніше, може й хочуть, але тільки на словах. В результаті, ми, як проектанти і активісти району, витратили на цей проект вже майже 2 роки боротьби на шляху до його реалізації.

І станом на сьогодні, проект завис на мертвій точці через бездіяльність замовника КП ПЛЕСО та Оболонської РДА.

З самим проектом ви можете детально ознайомитися тут. 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
- 15% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОҐАВ 
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК