fbpx

Корупція в селі Убині, Львівської області

Рука руку миє...

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона стверджує, що голова Убинівської селищної ради є корупціонером. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Повідомляємо, що громадська організація «Молодь проти корупції» виявила зловживання владою  одним із високопосадовців в системі органів місцевого самоврядування в Україні.

Справа в тому, що на адресу громадської організації надійшов анонімний лист у якому повідомлялося про неправомірні дії з допомогою третіх осіб Шеремет Ганною Василівною, нині головою Убинівської сільської ради.

Таким чином, нами було перевірено податкову декларацію Шеремети Г.В. та її чоловіка, Шеремети Володимира Михайловича, який до речі, також є депутатом Убинівської сільської ради. У результаті перевірки виявлено, що подружжя володіє земельними ділянками загальною площею близько 40 тисяч метрів  квадратних.

Основний дохід Шеремети Г. В. є заробітна плата, що складає трохи менше 8 тисяч гривень на  місяць. Чоловік Ганни Василівни хоч і не займає керівну посаду в органах місцевого самоврядування, проте заробітну плату отримує в тому ж розмірі, що й голова сільської ради.

Враховуючи, що ціна м2 земельної ділянки у Львові може варіюватися від 400 до 4000 гривень за м2, залишається підрахувати, скільки десятків років подружжя Шеремети повинно було не харчуватися, не купувати одяг, не сплачувати комунальні послуги, а лише відкладати свою заробітну плату для придбання землі.

Окрім земельних ділянок подружжя Шеремети володіє також двома квартирами, загальна вартість яких, враховуючи метраж та середню ціну на нерухомість за метр квадратний, навряд чи становить менше одного мільйона гривень.

З усього вищезазначеного можна зробити висновок, що або Шеремета Г. В. знає місця, де продають за безцінь землю та нерухомість, або про те, що Голова Убинівської сільської ради має незадекларовані та незаконні джерела доходу.

Як стало відомо з анонімного листа, Голова Убинівської сільської ради за допомогою третіх осіб повідомляє бажаючим отримати в оренду земельну ділянку, розташовану в селі Убині«особливі умови» для оформлення договору. У випадку невиконання цих умов завжди знаходиться  формальна причина для відмови в укладанні договору оренди. На жаль, конкретної ціни в листі не зазначено, проте, враховуючи кількість майнових благ сім’ї Шеремети, можна стверджувати, що користуватися землею цього села задоволення не з дешевих, – написала наша читачка Тетяна.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК