Конотопський рекетир – відмовились одягати його, так він погрожує

Схоже, Конотоп не покидають лихі 90-ті. Рекетир на прізвисько Цуканов тероризиує місцевих продавців. Лист від одного з таких.  До “Електронної книги скарг України” написав Євген, який переконує, що відмовивши...

Схоже, Конотоп не покидають лихі 90-ті. Рекетир на прізвисько Цуканов тероризиує місцевих продавців. Лист від одного з таких. 

До “Електронної книги скарг України” написав Євген, який переконує, що відмовивши в безкоштовній послузі отримав купу погроз.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт дляжурналістів:

В конотопе цуканов такой есть я его боюсь и уменя четверо детей.

Этот человек мне обещал, что мою жизнь он превратит в ад, потому что когда этот уб@док пришол в мой магазин, чтоб одеться бесплатно, я ему отказал в грубой форме.

Раньше, когда на рынке работал, тогда тоже придерался, но мне надоело – я сам из своей родины уехал из-за таких убл@ков.

Я не знаю, что дальше делать помогите он мне сегодня тоже устроилл праздник помогите пожалйста женя и его в конотопе все смертные бояться.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!