fbpx

Компанія-банкрот не виплатила зарплату працівнику

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Людмила, котра переконує, що її родина зверталась по допомогу до багатьох організацій, але домогтися виплати заробітної плати її чоловікові вони так і...
compensation-kompensaciya-vyplaty-dengi-bogatstvo-hroshi-groshi
Фото: pedersenandpartners.com

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Людмила, котра переконує, що її родина зверталась по допомогу до багатьох організацій, але домогтися виплати заробітної плати її чоловікові вони так і не змогли.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Обращаюсь с просьбой и надеждой о помощи. Моему мужу не выплачена зарплата за период сентябрь 2014 – февраль2015 года. Предприятие ООО “ВЕСТА ИНДАСТРИАЛ”-банкрот. Обратились в Хозяйственный суд г. Днепропетровска с заявлением. Суд прислал Ухвалу от 10.09.15г. Копия этого документа отослана ликвидатору банкротства- арбитражному управляющему Бондарчуку Александру Петровичу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівник відділу субсидій позбавила жінку допомоги

Во время предвыборной кампании обращались с заявлением к т.Вилкулу А. Ответа не дождались. По гарячей линии обратились в “Громадський рух. Народний Контроль”.03.03.16г. посетили юриста, конкретной помощи нам не оказали. Видимо, нам нет надежды на эти деньги. Есть чем оплачивать услуги, никого не интересует, кроме нас самих.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК