Електронна книга скарг України

lorem

Колишній чоловік не дає спокою жінці

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Світлана, котра переконує, що поліція нічого не може зробити з її колишнім чоловіком, який не дає їй та дітям спокою вже майже...
Фото: zaholovok.com.ua

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Світлана, котра переконує, що поліція нічого не може зробити з її колишнім чоловіком, який не дає їй та дітям спокою вже майже рік.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я розлучена уже майже рік, але мій чоловік не хоче спокійно від мене відчепитися, він погрожуе розправою, ображає мене і моїх батьків. Пошкодив двері вхідні. Я неодноразово зверталася в міліцію, вони забирали його але за 2год відпускали і скільки я не прошу зробити з ним щось, вони відповідають, що такі закони.

В мене троє дітей, молодші ще не розуміють, а старший, йому 11 років, вже ненавидить батька і каже, що ліпше готовий померти, ніж так жити. Міліція не звертає уваги, бо закон. Я не знаю що робити, куди звернутися, окрім правоохоронців.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!