fbpx

Колектив Сумського диспансеру просить звільнити директора

До «Електронної книги скарг України» написав колектив фізкультурного диспансеру, лікарі не задоволені призначенням на посаду директора, вони вважають повинен бути молодий спеціаліст. ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ: Контакт для журналістів: fizdispanser67@mail.ru “Трудовий...
лікар - медицина

До «Електронної книги скарг України» написав колектив фізкультурного диспансеру, лікарі не задоволені призначенням на посаду директора, вони вважають повинен бути молодий спеціаліст.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: fizdispanser67@mail.ru

“Трудовий колектив Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру просить вплинути на розглядання  питання щодо призначення Сумською обласною радою на посаду головного лікаря нашого закладу В.П.Кравця.

Ця людина досягла пенсійного віку (62 роки) та  не працювала жодного дня в лікарсько-фізкультурній службі.

За попереднім міцем роботи В.П.Кравця контракт не був подовжений на прохання трудового колективу (в зв’язку з конфліктною ситуацією), що склалася в перинотальному центрі.

Колектив сподівається на те, що головним лікарем буде призначений молодий ініціативний фахівець із числа працівників служби. Адже для роботи з цим контингентом необхідні молоді енергійні люди, які розуміють всі особливості спортивного життя, тонкощі навчально- тренувального процесу, сучасні умови проведення та медичного обслуговування спортивно-масових заходів.

Щоб зрозуміти все це, необхідно хоча б декілька років попрацювати в службі спортивної медицини, адже вона різко відрізняється від медицини в класичному її розумінні.

Відрізняється не лише принцип диспансерного спостереження (у спортивній медицині – це абсолютно здорові молоді люди – спортсмени), але й сам організм спортсмена, який постійно знаходиться в умовах високого і надвисокого навантаження.”

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК