Кияни страждають через переповнені сміттєві баки

Мешканці вже не знають, куди складати сміття

До “Електронної книги скарг України” написав киянин Олександр, який стверджує, що за адресою Межовий провулок, 5 комунальники недобросовісно виконують свою роботу і вивозять сміття лише раз в три-чотири дні. Чоловік неодноразово звертався у відповідні служби, але його зусилля не призвели до реального вирішення проблеми.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Хочу повідомити, що за адресою Межовий провулок, 5 дуже погано вивозять сміття з сміттєвих баків. Один раз на три, чотири дні. Біда в тому, що на один під’їзд лише один сміттєвий бак, а будинок розрахований на “гостінки”, тому на одному поверсі до 20 квартир, а будинок 9-ти поверховий, тому легко представити, яка кількість сміття виноситься за один день! А про вихідні дні, коли більшість мешканців в квартирах, то взагалі можна не говорити.
Хтось може сказати: “То подзвоніть у відповідні служби і зробіть скаргу!!!” Робили, дзвонили. Подзвонили до замначальника Подільського р-ну ЖКГ, звідти направили на інший номер, а там в свою чергу ще на один номер телефону направили, а от на останній номер вже ніхто й не відповідає, постійно зайнятий номер, цілий день. Ось, до речі, цей номер: 434-40-55. Можливо й можна додзвонитися, та після двох днів, як я не зміг дозвонитися, мені перехотілося це робити.
Це все б нічого, та не будемо забувати, що на сьогодні тарифи на прибудинкову територію дуже зросли, тому хотілося б бачити, що щось стало краще робитися, що ці кошти йдуть на покращення території!
Дякую за увагу. Сподіваюся на якусь допомогу з боку суспільства або впливових осіб нашого міста”, — написав наш читач Олександр.
 
Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК