fbpx

Китаянкам заборонили «спокусливо» їсти банани

От чи заборона поширюється на чоловіків - Китайська влада не уточнила.

Китайським сервісам відеоблогів заборонили користувачам знімати на камеру «спокусливе поїдання бананів», повідомляє китайський телеканал CCTV.

Нові правила зобов’язують сайти відстежувати і фільтрувати еротичний контент, причому сервіси, що надають можливість трансляції в режимі реального часу, повинні робити це автоматично з можливістю додаткової перевірки модератором. Зокрема, програма повинна виявити, чи дівчина на відео «провокаційно» їсть банани, чи носить панчохи або підтяжки, уточнює тайванський CTS.

SNAP

Як відзначають користувачі платформ, зробити висновок, наскільки спокусливим є поїдання банана, практично неможливо. Також не ясно, чи поширюється нове правило на блогерів-чоловіків.

У квітні Міністерство культури Китаю почало ряд розглядів про «порушення соціальних норм» порнографії та жорстокості, що містяться в відеоконтенті популярних в Китаї платформ онлайн-мовлення. Незважаючи на заходи влади, популярність таких сайтів серед китайських користувачів зростає.

У 2015 році функцію прямих відеотрансляцій запустила соцмережа Facebook, з квітня 2016 року вона стала доступна всім користувачам. Перископ, аналогічний сервіс компанії Twitter, був запущений в березні 2015 року.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК