Електронна книга скарг України

lorem

Київський будинок ніяк не дочекається гарячої води

До «Електронної книги скарг України» написав наш, він переконує, що київський будинок залишився без гарячої води. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів:    “За утримання будинку за адресою м. Київ, вул. Бачинська,...
ZKX-zek-zhek-komun-gkh

До «Електронної книги скарг України» написав наш, він переконує, що київський будинок залишився без гарячої води.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

 

“За утримання будинку за адресою м. Київ, вул. Бачинська, 37, Шевченківський район (не ОСББ) відповідальний ЖЕК – ВОП «Сирець» на вул. Щусєва, 10-А. Голова Шевченківської РДА – Олег Гаряга.

Оголошення на дверях під’їзду про планові відключення гарячої води! Від 3 серпня до 20 серпня! Запам’ятали дати?

А от фактично гарячу воду відключили вже 31 липня, це – п’ятниця. Далі – субота-неділя, де вже нічого не доведеш, і вуаля – планова дата! 21 серппня, четвер, гарячої води немає!

Відмазки ЖЕКа: «от, от, ще трішечки». 22 серпня – п’ятниця! Час діяти, телефоную в Київенерго: – У нас гарячої води немає! – А ми планові роботи закінчили, це вже проблема з боку ЖЕКа. Наступний дзвінок в п’ятницю в ЖЕК: – Де гаряча вода? – Можемо оформити заявку, але працівники прийдуть лише в понеділок! – Скільки ви будете над нами знущатися?! – Можу перемкнути вас на лінію скарг! Прочекавши 15 хвилин з’єднання з лінією скарг, поклав слухавку і зрозумів: їхній традиційний план спрацював! Вимкнути в п’ятницю і не ввімкнути в п’ятницю! А потім може увімкнути в понеділок ввечері. Може…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чоловіку не віддають трудову книжку»

Цієї миті відчув себе особливо огидно! Після всього, що міг і зробив, я, вочевидь, можу далі сміливо скаржитися в Організацію Об’єднаних Націй чи сексуальних меншин! Нас досі вважають рабами, нам досі за нагоди на це натякають! Хочеш водички? Гарячої? Потерпиш! Увімкнемо, коли ми вирішимо і коли ми захочемо! Ти – раб і права голосу проти нашої корупційної машини не маєш! Чомусь є тверда впевненість, що переважна більшість жителів нашого велетенського будинку це просто ковтає! Раби ж не замислюються над своїми правами, рабам потрібні лише примітивні людські потреби!

На ОСББ тут переходити ніхто не збирається, такий ЖЕК їх всіх, вочевидь, влаштовує! На одному боці – алконаливайка, на іншому – бомжоприйом склотари! Куди скаржитися, куди судитися? І головне – проти кого?

P.S. Між іншим, в понеділок – День Народження! Наш будинок і цього дня, схоже, буде незалежним, від гарячого водопостачання!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!