Електронна книга скарг України

lorem

Київенерго незаконно відімкнув електропостачання сім’ї з маленькою дитиною

До “ЕКСУ” звернувся наш читач, який переконує, що йому незаконно і без попередження відімкнули електропостачання. ОСЬ ЙОГО СКАРГА: “Прошу Вас захистити мою сім’ю від неправомірних дій ‘’Київенерго’’! У нас...

До “ЕКСУ” звернувся наш читач, який переконує, що йому незаконно і без попередження відімкнули електропостачання.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Прошу Вас захистити мою сім’ю від неправомірних дій ‘’Київенерго’’! У нас з дружиною маленькі діти. В нашому помешканні, де зараз проживає моя сім’я, за адресою: м.Київ,вул.Ревуцького,5, кв.292, що у Дарницькому р-ні. 27.03.2017,БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВІД‘’КИЇВЕНЕРГО’’ НАШУ КВАРТИРУ ВІДКЛЮЧИЛИ ВІД ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ.

Хочу зауважити, що в руки мені чи моїй дружині попередження про відключення ніхто не вручав, також інформацію про можливе відключення у нашій поштовій скрині не було!

Близько 16.20 години, ми прийшли додому та у вхідних дверях побачили записку про те, що нам відключило‘’Київенерго’’електропостачання до нашої квартири. Згідно Українського Законодавства, підприємство, постачальник комунальних послуг, має право припиняти надання комунальних послуг фізичним споживачам виключно згідно судового рішення. Постанову суду ми не отримували.

Дивлячись на те, що у нас електроплита та маленькі діти, і те,що дітям треба готувати їжу, ДУЖЕ ВАС ПРОШУ, змусити‘’Київенерго’’ терміново відновити до нашого помешкення електропостачання.

27.03.2017 о 16.30 я подзвонив до Урядового контактного центру на номер 15-45 і залишив усну скаргу. Моїй заявці був присвоєн номер 6713137. Оператор 724 сказав, що вони відреагують швидко і напевно в зв’язку з тим, що у нас електроплита та маленькі діти і відключили без повідомлення, швидко підключать до елекртомережі.

Також вночі 28.03.2017 я відіслав листи-скарги до прокурора м.Києва та до Урядового контактного центру з файлом фото цієї записки від ”Київенерго”. Того ж дня відіслав листа-скаргу до”Київенерго”через їхній сайт, та доклав квитанцію про сплату боргу 28.03.17 о 14.30 борг я оплатив через сайт”Київенерго””.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК