fbpx

Київенерго не реагує на звернення громадян щодо повторної перевірки лічильників

Це призводить до неправдивих нарахувань боргу

До “Електронної книги скарг України” написали наша читачка із Києва. Наталія переконує, що не зважаючи на клопотання – Київенерго не помічає їхній будинок. Жителі будинку через це сплачують захмарні суми за опалення. І побоюються, що на цю зиму їм теж доведеться запасатися готівкою. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“У нашому будинку, що на вул. Тургенєвська, 62, у 2015 році був установлений теплолічильник. Будинок налічує 12 квартир і нежиле приміщення на 1 поверсі, площею 170 кв.м що здається власником в оренду стоматологічній кліниці “Харізма”.

Плата за опалення за січень місяць 2017 року склала:
1 поверх що здається в оренду – 17 000 грн.,
2х кімнатна квартира 3 700 грн.,
3х кімнатна квартира 4 850 грн.

Перевірка 20 лютого 2017 року на працездатність теплолічильника, сумісно з представником Київенерго, встановила факт його неробочого стану, а саме відсутність показників з накопиченням, нетбук представника Київенерго при підключенні до лічильника небачить його показників.

При цьому було складено акт непрацездатності. При повторному зверненні у серпні поточного року до Київенерго, щодо проведення ремонту лічильника призвела до чергового складання акту.

Станом на 06.09.2017 року відновлення працездатності теплолічильника не здійснено. Є тільки звіт готовності компанії до чергового опалювального періоду з незрозумілими нарахуваннями за тепло.

Мешканці нашого будинку два рази підписува колективне звернення, посилаючись на Закон про звернення громадян, на Київенерго з проханням надати роз’яснення розрахунків нарахувань плати за тепло, перевірити теплосистему будинку (в наявності чеки відправки замовних листів), але жодного разу відповіді ми неотримали (адреса куди надсилати відповідь вказана була).

Пеплолічильник СВТУ-11Т Sempal.

Представник Теплоенерго, який знімав показники та складав акти непрацездатності, Чередніков Олександр Михайлович, м.т. 050 *** 99 34, офіс розташований на вул. Жилянська, 63″.

Контакт для журналістів:

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК