Кандидат у сільські голови підкупає виборців

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Ольга, вона переконує, що кандидат у сільські голови Стецький В.Б. агітує виборців у день виборів. ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Кандидат на посаду...
reshenie-vybor-doroga-slozhnost'
Фото: lifehacker.ru

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Ольга, вона переконує, що кандидат у сільські голови Стецький В.Б. агітує виборців у день виборів.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Кандидат на посаду селищного голови смт Вороновиця Вінницького району Вінницької області Стецький Віктор Борисович (2010-2015 рік голоа селища, з 1.10.2015 року відсторонений від влади на 60 днів за зловживання владою) організував підвіз людей до виборчих дільниць, про що повідомила ВКонтакте його донька Інна Стецька.

По всьому селищу розклеєний ось такий план підвозу.

Розклад руху автобусів на 25.10.2015 для перевезення виборців на виборчі дільниці:
8.30 – із Садибів
9.00 – з Банячків
9.30 – Сорочин
9.40 – Россоха
9.50 – Тімірязєва (шкільна зупинка)
10.10 – вул.Шевченка (Дворська)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Голова сільради займає посаду попри відсторонення прокуратурою»

Звертались у Вінницьку районну територіальну виборчу комісію, вони відповіли, що нічого не знають. Це вже відбувалось 5 років тому, тодішній кандидат на посаду селищного голови Стецький В.Б. здійснював підвіз автобусами власного автопарку, і там велася агітація за нього. Повне порушення!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!