Історія зіпсованого відпочинку: невже туроператор JoinUp дурить клиєнтів?

Класична схема махінацій туристичних фірм!

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна, яка стала жертвою махінацій туроператора JoinUp. За словами жінки, фірма продає тури в одні готелі, а по факту заселяє в інші, “нижчі за класом”.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Туроператор JoinUp обманює клієнтів, продає тури в одні готелі, а по факту заселяє в інші, набагато нижчі за класом, або пропонує доплатити по 100 доларів і заселяють в “кращий” готель. Я купила через туристичну фірму тур до Туреччини, у місто Бодрум, готель Ayaz Aqua з 18.09.2017 по 25.09.2017, документи отримала 13.09.2017. В  аеропорту Бодрума представник JoinUp на ім’я Ярослав, повідомив, що готель Ayaz Aqua не працює і закрився тиждень тому, тобто 10.09.2017,  підтверджуючі документи я отримала 13.09.2017 – не сходиться.

Крім того, моя мама з 17.09.2017 знаходилась у тому готелі, тому я мала змогу особисто поспілкуватися із менеджером готелю,  який і гадки не мав про те, що хтось мав до нього заселитися. До того ж, зі мною у літаку було ще 26 людей, які теж купили тур у цей готель і мали на руках такі ж підтверджуючі документи.

Як би там не було, десь біля другої години інший представник JoinUp, Тельман, привіз мене у готель Ayaz Aqua, менеджер сказав, що він поки не має вільних номерів, тому я зупинилася у номері мами. Окремий номер мені надали 21.09.2017. У той же день я звернулась до адміністратора готелю за підтверджуючими документами і отримала відмову, бо за його словами, якщо він їх видасть, то JoinUp буде вимагати компенсацію від нього, але ж він не причому. Так не повинно бути, компанія має відшкодувати усім, кого обманює і взагалі припинити діяльність. Підтверджуючі документи додаю”, — пише жінка.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК