Ірина Левценюк дає хабарі державному виконавцю

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що Амбриз Р.А. покриває Левценюк Ірину Володимирівну, яка заборгувала більше мільйона. ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: Контакти для журналістів: “Допоможіть розібратися з аферистами. У...
sud-suddia-pravosuddia-terezy-femida
Фото: www.abcnews.com.ua

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що Амбриз Р.А. покриває Левценюк Ірину Володимирівну, яка заборгувала більше мільйона.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Допоможіть розібратися з аферистами. У державній виконавчій службі залізничного району м. Львова є виконавець Амбриз Руслан А.. Він займається особовими справами особи Левценюк Ірина Володимирівна.

Ця людина понабирала кредитів, понапозичала в людей гроші. Там боргів більше мільйона, справ більше п’ятидесяти офіційних, а є ще постраєдалі, які не мають документів. Ця аферистка має машину, перукарню, правда все під арештом, але це все тягнеться від 2007 р..

Нікому нічого вона не віддає. Живе в своє задоволення. Куда ми тільки не зверталися – всюди глухий кут. За нею стоїть цей судовий виконавець Амбриз Р.А., який пояснює: можете забути про свої гроші, нічого вона не поверне…

Для чого люди зверталися в міліцію, потім ходили по судах і платили за суди, які тривали роками?! Приходиш у виконавчу службу, а там говорять: забудьте про свої гроші… Це покривання держслужбовцями явно не за «дякую»”.

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК