Інваліду-спинальнику ніхто не допомагає

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віктор Олексійович із смт. Макарів Київської області, він переконує, що він не отримує жодної допомоги від держави попри те, що є інвалідом-спинальником 2...

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віктор Олексійович із смт. Макарів Київської області, він переконує, що він не отримує жодної допомоги від держави попри те, що є інвалідом-спинальником 2 групи.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Я проживаю в смт. Макарів, Київська область. Ніхто не хоче мені, інваліду-спинальнику 2 групи, допомогти. Усе, що в нас зараз робиться, ми заслужили. Але чому інваліди повинні терпіти над собою знущання? Де та справедливість та допомога? Я писав листи, дзвонив – і що, повний нуль! Я ще раз залишу свій мобільний телефон, якщо є хтось, хто захоче допомогти, дзвоніть, буду радий допомозі. З повагою, Віктор Олексійович…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!