Інтернет-магазин Мobilluck порушує права споживача

І це вже не перша подібна скарга

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олександр, який скражиться на поганий серсвіс, а точніше його відсутність у популярному інтернет-магазині. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“В інтернет-магазині mobilluck.com.ua я купив дві планки оперативної пам’яті, одна із них відмовляється працювати після деякого проміжка часу.

Спробував через сервісний центр інтернет-магазину mobilluck відремонтувати або обміняти товар але в результаті тільки марно потратив більше двух місяців часу і гроші на спроби звязатись з сервісним центром і на пересилки товару, звязуватись прийшлось через кол-центр оскільки свого телефону сервісний центр мобилака немає.

Товар коштував більше двух тисяч гривень. Я уже прочитав безліч подібних скарг на інтернет-магазин mobilluck і у мене питання: якщо у нас правова держава, то чому уже декілька років один і той же шахрай продовжує відкрито порушувати закон, тому що у нього більше грошей якими можна від цього закону відкупитись”, – написав він.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!