Електронна книга скарг України

lorem

Інтернет-магазин «Как дома» оманює покупців

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Анна, яка переконує, що її обманули в одному з інтернет-магазинів. ОСЬ ЇЇ СКАРГА: “Скарга стосується нечесних інтернет-магазинів. Конкретний випадок: рекламує такий...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Анна, яка переконує, що її обманули в одному з інтернет-магазинів.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Скарга стосується нечесних інтернет-магазинів. Конкретний випадок: рекламує такий магазин продукцію в соц. мережі. Покупець робить замовлення. А далі класичний “розвод”: повернути товар неможна, оскільки всі запити ігноруються, а телефони не відповідають. Є квитанції про оплату, є ПІП ФОП який висилав товар і просто відхрещується від факту. Класика української інтернет-торгівлі… Я не сподіваюся, що поверну гроші. Але дуже хотілося б покарати тих “кидал”, та застерегти інших потенційних жертв цих шахраїв. За номером телефону що на документах (Груздь Генадій Сергійович ФОП 0931871298) числиться інтернет магазин “Как дома” www.kakdoma.prom.ua Там, до речі, багато несхвальних, м’яко кажучи’ відгуків. Нажаль копії документів в форматі jpeg, тож я не можу зараз їх прикріпити”, – зазначила вона.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК