fbpx

І ще один будинок у Львові в якому мешкав видатний юрист Сер Герш Лаутерпахт потерпає від бізнесменів

Мешкав же, тепер не мешкає. Бо якби мешкав, то, можливо, і засудив би бізнесмена)

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ірина, яка скаржиться на бажання модернізувати будинок, яке перетворилося на того самого надокучливого сусіда. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Ось таку гарну табличку прикріпили до будинку, в якому я живу. Будинок видніється на моїй аватарці з гостроверхим дахом під червоною черепицею. Ця пам’ятка архітектури/охоронний №291 потерпіла від перебудов-надбудов/+2поверхи/ і уже 5 років руйнується бізнесом: нежитлові приміщення першого поверху та підвали орендували і пристосували під заклад громадського харчування. Так як, крім вхідних дверей, жодної природної вентиляції не було, облаштували без дозволів та погоджень промислову вентиляцію. В житловому будинку з дерев’яним перекриттям!

ГРА після скарг мешканців трьох(!) будинків довела справу до суду, але яким був позов, таке і рішення – демонтували видиму частину – трубу по дворовому фасаду і все, а невидима частина схована в підвалах і працює далі без жодної ізоляції.

В обласних чиновників виникало питання, куди перенаправили потоки відпрацьованого повітря після виконання рішення суду. Питання виникало, а відповіді нема, бо не шукали. Може, в комини?

Та куди завгодно, бо все-таки площа немала – 250 квадратів +гарячий цех кухні. Не будинок, а суцільна аеродинамічна труба! Гул та вібрація від моторів – це такі собі повільні вбивці і будинку, і мешканців.

А кому ми потрібні? Ми – зайві, бо ми – свідки, докучаємо чиновникам, ще й заважаємо бізнесом займатися, а будинок можна новий збудувати… Власник закладу – грек Ставрос Курієріс веде свій бізнес досить агресивно -“хочу і буду” – такий собі бізнес без правил.

Власнику цих же приміщень просто байдуже, головне – орендна плата. Чиновники всіх рівнів, а їх ой як багато, створюють видимість бурхливої діяльності, ще й затіяли з мешканцями безкінечну гру в котика й мишку. Дуже зручно – відповідальних нема, колективна безвідповідальність. І так до безкінечності? Пам”ятна дошка встановлена на честь людини, яка жила в цьому будинку і присвятила своє життя юриспруденції, зокрема, концепції “злочинів проти людяності”. Якось сумно це все, бо закони у нас на папері є, а в дійсності процвітає анархія в найгіршому варіанті”, – написала вона.

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК