Електронна книга скарг України

lorem

Грошові махінації лізингової компанії

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що став жертвою махінації, сплативши немалі кошти за укладення договору, а не за автомобіль, який мав на меті придбати....
Фото: poisk-zapchasti.com

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що став жертвою махінації, сплативши немалі кошти за укладення договору, а не за автомобіль, який мав на меті придбати.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Через Інтернет знайшов лізингову компанію”Соло Інвест”- шахраї, з представником цієї компанії раніше в телефонному режимі визначився, що бажаю одержати у власність автомобіль, за який заплатив завдаток http://solo-invest.com.ua/договор.doc Договір з усіма додатками надали, але можливості прочитати не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаські студенти можуть залишитись без дипломів

Після повернення додому дізнався, що сплачені мною кошти – це комісія за організацію та укладення самого договору лізингу, а не часткова оплата вартості автомобіля, а компанія має негативні відгуки від своїх клієнтів. Прошу вжити заходів до даного товариства, та забезпечити повернення коштів мені та багатьом іншим вкладникам, яких зачепила ця махінація, адже перераховувалися немалі кошти.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!