Голова правління ОСББ не виконує свої обов’язки

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, вона стверджує, що голова правління ОСББ порушує  права мешканців будинку та не виконує свої обов’язки. Ось її лист: ” Відповідно...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, вона стверджує, що голова правління ОСББ порушує  права мешканців будинку та не виконує свої обов’язки.

Ось її лист:

” Відповідно до закону про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків повідомляю, що голова правління ОСББ Союз-13 (співвласником якого я є) порушує мої права та не виконує свої обов’язки.

Голова правління Квятковский Ігорь Николаевич не проводить збори, не забезпечує утримання будинку. Я вважаю, що кошти зібрані на утримання дому № 13 по вул. Карла Маркса м. Селидового Донецької області він витрачає неправомірно. Тому що за 10 місяців в нашому домі (зокрема в нашому під’їзді) не було проведено жодних ремонтних робіт, в наслідок чого-тече дах, підвал наповнен нечистотами, в під’їзді падає штукатурка, а в моїй квартирі, та квартирах по моєму стояку не має належного опалення (при температурі за вікном -20, вдома в мене +14). І все це тому, що голова правління відмовляється проводити ремонт, пояснюючи це відсутністю коштів на рахунку дома. Він не хоче показувати бухгалтерські звіти. Тоді і виникає запитання, а де гроші і куди він їх витрачає без згоди співвласників. За час його правління, було надано лише два звіти (один з яких я додаю до скарги), читаючи які , стає зрозумілим, що правління ОСББ СОЮЗ 13 обманює мешканців.

Я неодноразово зверталась до Квятковского И.Н. з питанням стосовно ремонту опалення, ремонту даху, але він ніяк не відреагував . Коли я звернулась до місцевих органів влади ( а саме до Давыдовой Ирины Петровны -завідуюча по справам ОСББ) стосовно Квятковского, мені відмовили, обгрунтувавши тим, що голова правління сам знає, що потрібно робити. А у Квятковского 60 будинків, де він – голова правління. Можна уявити, який легальний та нелегальний дохід він має кожного місяця.На підставі викладеного, вважаю,що у діях Квятковского вбачаються ознаки злочинів і я прошу допомогти мені розібратися. Дякую”.

 

Контакти для журналістів:

 

 

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 75% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК