“Гітлера, що молиться” продали за $17 млн

Скульптуру «Він», що зображує, як нацистський лідер Адольф Гітлер стоїть навколішках, продали за $ 17,1 млн на нью-йоркському аукціоні Christie’s. Про це повідомляється на сайті аукціонного будинку. Хоч ціна лоту...

Скульптуру «Він», що зображує, як нацистський лідер Адольф Гітлер стоїть навколішках, продали за $ 17,1 млн на нью-йоркському аукціоні Christie’s. Про це повідомляється на сайті аукціонного будинку.

Хоч ціна лоту спочатку була встановлена на рівні $10 млн, в результаті вона була продана дорожче і стала найдорожчою з робіт художника Мауріціо Каттелана.

Спочатку Каттелана назвав свій твір, створений з воску, поліефірної смоли та людського волосся, просто «Він». У ЗМІ скульптура проте отримала іншу назву – «Гітлер, що молиться» і «Гітлер, благаючий про прощення».

Скульптура була створена в 2001 році, а в 2012 її встановили в столиці Польщі Варшаві на території колишнього гетто. Ця акція викликала суперечливу реакцію, зокрема, Центр Симона Візенталя назвав тоді її «холоднокровною провокацією, яка ображає пам’ять жертв нацизму».

Електронна книга скарг України

lorem

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 40% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК