Електронна книга скарг України

lorem

“Гітлера, що молиться” продали за $17 млн

Скульптуру «Він», що зображує, як нацистський лідер Адольф Гітлер стоїть навколішках, продали за $ 17,1 млн на нью-йоркському аукціоні Christie’s. Про це повідомляється на сайті аукціонного будинку. Хоч ціна лоту...

Скульптуру «Він», що зображує, як нацистський лідер Адольф Гітлер стоїть навколішках, продали за $ 17,1 млн на нью-йоркському аукціоні Christie’s. Про це повідомляється на сайті аукціонного будинку.

Хоч ціна лоту спочатку була встановлена на рівні $10 млн, в результаті вона була продана дорожче і стала найдорожчою з робіт художника Мауріціо Каттелана.

Спочатку Каттелана назвав свій твір, створений з воску, поліефірної смоли та людського волосся, просто «Він». У ЗМІ скульптура проте отримала іншу назву – «Гітлер, що молиться» і «Гітлер, благаючий про прощення».

Скульптура була створена в 2001 році, а в 2012 її встановили в столиці Польщі Варшаві на території колишнього гетто. Ця акція викликала суперечливу реакцію, зокрема, Центр Симона Візенталя назвав тоді її «холоднокровною провокацією, яка ображає пам’ять жертв нацизму».

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК