fbpx

Гарячий Самбір. Як полісмени познущалися із місцевих жителів

Про сутичку в День народження з поліцією. Конакт для журналістів, як завжди, після скарги.
Photo: ukr-online.com

До «Електронної книги скарг України» написала жителька Львівської області Юлія Будкевич, вона переконує, що  17 квітня вони святкували День народження її чоловіка, все б минуло добре – якби не сутичка з правоохоронцями.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

«В м.Самборі Львівської обл поліціянти зняли номерні знаки з нашого автомобіля (ми припаркувалися біля свого підїзду, а перед нами був патрульний автомобіль), погрожуючи штрафом.

Мій чоловік наказним тоном сказав, щоб номери повернули, але вони сприйняли це, як непокору і вчотирьох почали його бити і одягати кайданки. Я в свою чергу почала відтягувати одного з них від чоловіка і він почав бити мене. Він кинув мене на землю, штовхав і погрожував, що я на колінах буду просити пробачення.

За цей час чоловіка помістили в патрульний автомобіль. За цей час зібрався натовп 50-60чоловік. По закінченню номерні знаки мені віддали, чоловіка відпустили завдяки натовпу. Нам завдали тілесних ушкоджень. В цей день поліція без пояснень розїхалались, а на наступний день почали брати покази в сусудів. Підскажіть, будь ласка, що нам робити.

Контакт для журналістів:

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК