Електронна книга скарг України

lorem

Фінансова афера в Львівських селах

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лілія, яка стверджує, що фейкова компанія “WONA” займається аферою в селах Львівської області. “Добрий день. Хочу повідомити про аферу яку проводять по...

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лілія, яка стверджує, що фейкова компанія “WONA” займається аферою в селах Львівської області.

“Добрий день. Хочу повідомити про аферу яку проводять по селам Львівської області. Ходять дві баришні які кажуть що держава зобовязує громадян до обовязкового страхування майна. Представляють вони Компанію
“WONA” і за реєстрацію розводять людей на 200 грн. Вони мають посвідчення компанії і коли звониш на гарячу лінію або переглядаєш в інтернеті виглядає все правдиво, а потім як виявляється цю компанію позбавили ліцензії ще в 2015 році.

У мене велике прохання розкажіть про це по новинах нам і так тяжко виживати нема звідки грошей взяти щоб не було більше таких ошуканих як я. Дякую.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Читайте також

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті 
Підписатися!
Ні. дякую!
- 50% НА ПОДАЧУ СКАРГ. НЕ ПРОґАВ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК